„Wschodnioeuropejski Kongres Trzoda 3.0” - 31 stycznia 2020 r.

Wschodnioeuropejski Kongres „TRZODA 3.0” - 31 stycznia 2020, Hotel 500 Tarnowo Podgórne (koło Poznania), woj. wielkopolskie.

To już 3 edycja Kongresu (dawniej występująca pod nazwą Narodowy Dzień Świni).

Obecnie zatacza coraz szersze kręgi i przenosi się na poziom międzynarodowy! Poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, a z roku na rok liczba uczestników biorących udział w wydarzeniu powiększyła się dwukrotnie.

Przewidujemy, że w tym roku Wschodnioeuropejski Kongres „TRZODA 3.0” przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych (700+ uczestników). Kongres obfitować będzie w wiele użytecznych porad dla lekarzy weterynarii, hodowców i producentów trzody chlewnej oraz praktycznych rozwiązań dla aktualnych problemów w branży. Dla lekarzy weterynarii przygotowaliśmy dodatkową sesję „Dobrostan”. Nad merytorycznością prelekcji naukowych czuwa specjalnie powołana przez nas Rada Ekspertów, składająca się ze specjalistów z branży trzody chlewnej.

Wschodnioeuropejski Kongres „TRZODA 3.0” to połączona z wystawą branżową konferencja, podczas której firmy z branży produkcji trzody chlewnej z Europy Środkowo-Wschodniej spotykają się z hodowcami, producentami trzody chlewnej z regionu oraz lekarzami weterynarii.

Kongres został objęty Patronatem Honorowym przez: Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS”, Główny Inspektorat Weterynarii, Wschodnioeuropejski Alians Rolniczy oraz The European Livestock and Meat Trades Union (UECBV).

Koszt uczestnictwa w Kongresie dla lekarzy weterynarii to od osoby 125 zł/brutto:

 

Cena zawiera możliwość udziału w:

- Sekcji kluczowej

- Sekcji "Zarządzanie"

- Sekcji "Żywienie".

- sekcji "Dobrostan" - dodatkowa sekcja dla lekarzy weterynarii.

 

Rezerwacja biletów oraz rejestracja na stronie: www.pig-congress.com

Firma InConventus Group zajmuje się kształtowaniem najlepszej jakości edukacji w obszarze rolnictwa. Pomaga rozwijać się polskim rolnikom, oferując im dostęp do najnowszych informacji i aktualności, poprzez organizowanie kongresów, praktycznych wydarzeń oraz wyjazdów edukacyjnych na farmy polskie i zagraniczne. W każdym wydarzeniu bierze udział ok. 700 uczestników (przede wszystkim dyrektorzy i managerowie farm).